Naš tim

GS1 Bosne i Hercegovine čini tim stručnjaka iz oblasti primjene GS1 standarda. Naša uloga jeste pomoći članicama Udruženja da iskoriste benefite i rješenja koje im Sistem standarda GS1 nudi. Unaprijedite svoju učinkovitost implementacijom i usvajanjem najbolje prakse u lancu snabdijevanja, optimizirajte svoje poslovne procese i operativnu efikasnost sa poslovnim partnerima primjenom GS1 standarda.

Tim GS1 Bosne i Hercegovine čine:

  • Amina Hadžić, Direktor Udruženja
  • Adi Turković, Savjetnik - konsultant na tehničkim poslovima
  • Nevena Kravec-Stevanović, Savjetnik za finansijsko-računovodstvene i opšte poslove
  • Lejla Agić, Stručni saradnik za tehničke poslove
  • Haris Poturković, Stručni saradnik za finansijske i opšte poslove
  • Faris Gurda, Stručni saradnik za poslove sa članstvom i marketing
  • Timur Hadžić, Stručni saradnik

Upoznajte naš tim

Amina Hadžić

Ime i prezime Amina Hadžić
Funkcija Direktor Udruženja
Telefon +387 33 258 645
E-Mail amina@gs1bih.org
Amina Hadžić

Adi Turković

Ime i prezime Adi Turković
Funkcija Savjetnik - konsultant na tehničkim poslovima
Telefon +387 33 258 647
E-Mail adi@gs1bih.org
Adi Turković

Nevena Kravec-Stevanović

Ime i prezime Nevena Kravec-Stevanović
Funkcija Savjetnik za finansijsko-računovodstvene i opšte poslove
Telefon +387 33 258 646
E-Mail nevena@gs1bih.org
Nevena Kravec-Stevanović

Lejla Agić

Ime i prezime Lejla Agić
Funkcija Stručni saradnik za tehničke poslove
Telefon +387 33 258 645
E-Mail lejla@gs1bih.org
Lejla Agić

Haris Poturković

Ime i prezime Haris Poturković
Funkcija Stručni saradnik za finansijske i opšte poslove
Telefon +387 33 258 645
E-Mail haris@gs1bih.org
Haris Poturković

Faris Gurda

Ime i prezime Faris Gurda
Funkcija Stručni saradnik za poslove sa članstvom i marketing
Telefon +387 33 258 645
E-Mail faris@gs1bih.org
Faris Gurda

Timur Hadžić

Ime i prezime Timur Hadžić
Funkcija Stručni saradnik
Telefon +387 33 258 645
E-Mail timur@gs1bih.org
Timur Hadžić